Нехай каміння не буде спотиканням на шляху до Вашого здоров'я.

Печень, поджелудочная железа и желчный пузырь

 

 

 

Люди, які стежать за своїм здоров'ям, часто роблять одну і ту ж помилку: наголошують на вирішенні проблем, які видно неозброєним оком. Сюди в першу чергу можна віднести всі «косметичні проблеми» чи то проблемна шкіра, волосся, нігті тощо.
Крім того, у топах тем по здоров'ю це порятунок від зайвої ваги, проблеми з потенцією, омолодження тощо.

 

У той же час наш організм, при всій своїй простоті, вкрай складний механізм, на кшталт космічної станції, тобто комплекс складно сконструйованих, але при цьому гармонійно взаємодіючих систем і підсистем.
Тому не дивно, що переважна більшість людей, які ведуть здоровий спосіб життя, не п'ють і не палять, люблять спорт і здорове харчування все одно ставлять собі питання: «Чому я почуваюся погано, адже я все роблю правильно?»

 

Все не так просто. На стан нашого здоров'я впливає безліч факторів, і далеко не на всі з них ми можемо вплинути. Більше того, величезна кількість захворювань або патологій розвивається «ховаючись» від нас, і ми не бачимо розвиток проблеми, як за зайвої ваги, наприклад, і нас стає погано вже тоді, коли одна із систем організму дає конкретний збій.

 

Однією з таких потайних проблем, на які не звертають уваги, поки не стає пізно ми сьогодні і поговоримо – це каміння у нирках.
Досвід фахівців інтернет-маркету БіоЖиття показує, що є кілька сфер, які клієнти люблять наводити лад, це як згадані вище вага і потенція, а також зовнішній вигляд, лікують серце та підтягують суглоби, але упускають цілу низку систем організму. Які часто просто кричать про необхідність їх підтримки, але, на жаль, залишаються поза увагою.

 

Нирки - це унікальні фільтри, рівним за ефективністю та терміном служби важко знайти. Але будь-які фільтри потрібно міняти. Так як в людині ця опція не передбачена, нашим фільтрам потрібне очищення та догляд. Але вони його майже ніколи не одержують.

 

Щоб переконатися в унікальності наших фільтрів, наведу кілька цікавих фактів:

 

1. Вся кров, що є в нашому організмі, проходить через нирки 35 разів на день.
2. Уся кров в організмі проходить через бруньки за 5 хвилин.
3. За добу вся наша кров очищається від продуктів обміну 300 разів.
4. Загальна довжина капілярів у нирці – 25 кілометрів.
5. Одна нирка складається з мільйона елементів, що фільтрують.
6. Видаляти каміння з нирок навали ще за часів Гіппократа, тобто у 5-6 столітті до нашої ери. Їх називали «камнесеки».
7. Через порушення роботи нирок можуть снитися кошмари.
8. Лише 5 із 10 000 чоловік помирає при пересадці нирки.

Як бачимо нирки – це унікальна, дуже «працьовита» система людського організму, але іноді і вона дає збій, «втомлюється», засмічується тощо. Найпоширенішим захворюванням нирок є нефролітіаз, або, простіше, нирковокам'яна хвороба. Саме з нею і пропоную Вам розібратися, адже попередити завжди легше, ніж лікувати.


Спочатку давайте розберемося, звідки ж беруться камені в нирках. Відразу скажу, це питання вченими ще не досліджено до кінця, але при цьому виділяють кілька явних факторів:

 

- Спадкова схильність
- дефекти розвитку сечостатевої системи
- застій сечі у лежачих хворих
- інфекції сечостатевої системи
- проблеми із щитовидною залозою
- зайва вага
- захворювання шлунково-кишкового тракту
- порушення обміну речовин
- Недостатнє або надмірне вживання рідини
- гіповітаміноз А та D
- неправильне харчування: переважання жирної, солоної, кислої, гострої їжі
- Вживання твердої води
- шкідливі фактори робочого середовища
- спекотний клімат
- прийом деяких медикаментів (сульфаніламіди, аскорбінова кислота)

 

Як бачимо, таку кількість факторів, які можуть призвести до утворення каміння у нирках, виключити просто неможливо. Але можна піти іншим шляхом: а саме попередити зародження нирковокам'яної хвороби в зародку. Ви можете піти двома шляхами приблизно один раз на 1-2 роки проходити профілактичний курс зі спеціальними комплексами, або ж дочекатися певних симптомів, і тільки після цього починати профілактику-лікування. Фахівці інтернет-маркету БіоЖиття пропонують Вам перший шлях, але якщо Ви все ж таки вибрали другий, ось симптоми які вкажуть Вам на те, що Ваші нирки терміново потребують допомоги:

 

- Біль у ділянці нирок
- Болюче та/або прискорене сечовипускання, печіння
- Домішки крові у сечі
- Здуття живота
- Підвищена температура
- Підвищена пітливість
- Головний біль


Якщо у Вас є ці симптоми, настав час задуматися про лікування, тому що профілактику Ви вже пропустили. Є три основні способи лікування:


1. Хірургічне втручання.
2. Медикаментозна терапія.
3. Лікування натуральними препаратами

Кожен метод має свої переваги і недоліки. Так, хірургічне втручання найнебажаніший варіант, який використовується тоді, коли другий і третій пункт вже неможливі.
Медикаментозне лікування нирок, не так важко переноситься організмом, але все ж таки аптечні хімічні препарати мають ряд побічних ефектів, що згубно позначаються на інших органах людини.
І нарешті третій варіант, найкорисніший і можна сказати корисний - використання натуральних комплексів не тільки для лікування, але і для попередження нирковокам'яної хвороби, і відповідно необхідності вдаватися до перших двох пунктів.

 

Але лише одних натуральних препаратів недостатньо, їх Ви приймаєте 1 або 2 місяці, а все інше Ви приймаєте набагато довше, а точніше весь час, і саме ця решта і визначатиме, чи будуть Ваші нирки здорові чи ні:


1. Пийте 2-2,5 літрів чистої води без газу (!) на день
2. Збалансоване харчування з великою кількістю рослинної клітковини та обмеженням солоного, кислого, жирного, смаженого, копченого.
3. Прогулянки на свіжому повітрі
4. Відмова від куріння та алкоголю
5. Здоровий сон

 

Як бачимо, це звичайні стандартні правила здорового способу життя, навіть скажемо без надмірностей. Але, згадуючи довгий список можливих причин утворення каменів у нирках, ці пункти швидше можуть підняти шанси, але не повністю убезпечити Вас від проблеми.
Рекомендація консультантів інтернет-маркету БіоЖиття профілактичний курс профільних комплексів. Це дозволить Вам попередити і майже виключити ризик нирковокам'яної та сечокам'яної хвороби.

 

Які комплекси ми можемо Вам порадити?

 

1. Фітолітон екстракт, Фітолітон капсули та Фітолітон чай. Для профілактики та при лікуванні нирковокам'яної, сечокам'яної та жовчнокам'яної хвороб.
2. Антродія добре зарекомендував себе у лікуванні нефриту.
3. Артишок чай ефективно виводить токсини, нормалізує роботу нирок та жовчного міхура.
4. Кордіцепс покращує функцію нирок.
5. Ортостилі чай. Нормалізує функцію сечовивідної та гепатобіліарної систем, очищає від токсинів.
6. Порія екстракт. Чинить захисну дію на нирки, запобігає виведенню білків із сечею, виявляє гіпоглікемічний ефект, захищає від розвитку нефритів.
7. Алое Віра з персиком питний гель. Нейтралізує та виводить токсини вже з перших днів застосування.
8. Гіркота Лисенка. Розчинення каменів у нирках та жовсному міхурі.

 

 

І на останньому комплексі хотілося б зупинитись докладніше. Гіркота Лисенка, це вже дуже популярний комплекс у певних колах людей, які не з чуток знають про нирковокам'яну та жовчнокам'яну хворобу. Крім того, Гіркота Лисенка стає все популярнішою, і цей комплекс "ризикує" здобути загальнонаціональну популярність.
Її розробив наш талановитий вчений, українець, одесит Олександр Лисенко. Комплекс розроблений на основі жовчі свійської птиці. Наприклад качка з'їдає за життя каміння більше своєї ваги, причому камені з її організму не виводяться, вони розчиняються.

 

На основі цієї жовчі був розроблений даний препарат. Його якісна відмінність від інших комплексів на рослинній основі в тому, що він не стимулює подрібнення та виведення каменів, а саме розчиняє їх.


Отже
Гіркота Лисенка виконує 2 основні функції:
- Розчинення каменів у жовчному міхурі та в жовчних протоках (ЖКЛ)
- Розчинення каменів у нирках та сечовивідних шляхах (МКЛ)

 

Але крім цього Гіркота Лисенка характеризується найширшим спектром корисних властивостей для організму людини:
- Розчин кіст у сечостатевій системі
- цукровий діабет (стабілізує добову дозу цукру у крові)
- гепатит (очищає та відновлює клітини печінки)
- Панкріотит (ферменти не активізуються і не беруть участь у травленні – розщеплювати білки, жири та вуглеводи)
- метаболізм (сприяє налагодженню та прискоренню обміну речовин)
- Простатит (Аденома – доброякісна пухлина передміхурової залози. Простатит – запалення передміхурової залози.)
- Захворювання підшлункової залози.
- Захворювання кишечника.
- Нормалізує рівень холестерину.
- Сприяє зниженню артеріального тиску.

 

Тобто, проходячи курс лікування або профілактики нирковокам'яної, сечокам'яної або жовчнокам'яної хвороби, Ви комплексно очищаєте та зміцнюєте Ваш організм. Показовою ознакою якості продукту є відгуки щодо нього. Звичайно, позитивні відгуки можна купити, але не можна купити інтернет. І масштаб вдячних і хвалебних відгуків задоволених клієнтів, які пройшли лікування, а також відгуки фахівців дозволяють представникам інтернет-маркету БіоЖиття рекомендувати Гіркоту Лисенка для лікування нирковокам'яної, сечокам'яної та жовчнокам'яної хвороби, а також їх профілактики.

 

 

© Давиденко Семен, 2022

Фотограффії images.google.com.ua

  Використані матеріали із відкритих джерел.Други статьи:

Медовит: когда природа встречается с наукой!

Медовит - натуральный медовый антиоксидантный комплекс, помогающий печени очистить организм от токсинов и тяжелых металлов.

Подробнее >>>

Артишок – альтернатива активированному углю, Мезиму и Фесталу!

Статья об Артишоке - эффективном средстве очистки печени, выведении токсинов и при проблемах ЖКТ

Подробнее >>>Промед | Чага | Перфектил | Веселка |
ИМ БиожизньБизнес-каталог компаний Украины, товары и услугиzakupka.com
Украина онлайн

Каталог и регистрация сайта